روپوش مدارس پسرانه

جنس، قیمت و رنگ بندی روپوش مدارس پسرانه از اهمیت بسیاری برخوردار است. حفظ رنگ پارچه در طول مدت یک سال بوجود شستشوهای متنوع، جذب عرق کودکان، حفظ کودکان از سرما، بافتی مناسب که در ورجه وورجه ها و شیطنت هایی که در طول روز پسران در مدرسه و در حیاط دارند، باعث میشود لباس فرم مدرسه پسران زودتر از موعد پاره شده، دچار لکه و سائیدگی گردد.

بعلاوه با در نظر داشتن روحیه حساس آنها باید از رنگ و مدل روپوش مدارس پسرانه یا لباس فرم آنها با زیباترین طرح ها استفاده نمود . این امر خود باعث خواهد شد اشتیاقی بیشتر به مدرسه و فراگیری دانش پیدا نمایند. برش های مناطقی مانند جیب و یقه باید از تنوع مناسب برخوردار بوده، شیرینی و نمک فرزندان را نمایان کند. طرح های جدید، سبک و متفاوت آنها را به پوشیدن لباس ترغیب خواهد نمود.

روپوش مدارس پسرانه در مقطع ابتدایی با داشتن تنوعی کوچک در سرآستین و یقه و جیب میتواند جذاب شده و در عین سادگی ، زیبایی را برای یونیفرم مدرسه به ارمغان آورد. همچنین رنگ های مناسب با این سن را باید انتخاب نمائید تا خاطراتی زیبا و خوش برای تمام عمر در ذهن کودکان باقی بماند. ترویرا باقبول سفارشات شما در تهیه و دوخت روپوش مناسب همراهی کارآمد برای شما خواهد بود.

موسسه ی ترویرا ضمن انجام مشاوره در زمینه ی رنگ و طرح مناسب جهت دوخت روپوش مدارس پسرانه مقاطع ابتدائی در اسرع وقت ، با کیفیت بالا ، دقت در دوخت تمامی سفارشات را انجام داده، بدون هیچ دغده ای در تایم تعیین شده در قرار داد البسه ی مورد نیاز را به دستتان خواهد رساند.

دوخت پیراهن و شلوار مدارس ابتدائی , روپوش مدارس دخترانه و دیگر مقاطع با حفظ طرح و مدل سفارش داده شده خواهد بود. زیرا ما مجهز به پیشرفته ترین کارگاه تولید پوشاک و لباس فرم مدارس در مقاطع مختلف میتواند راس زمان تعیین شده سفارشات را تحویل نماید. سالها تجربه، کاردانی و کارآیی این موسسه تضمینی است برای تولیدی مناسب و با کیفیت و شما باتوجه به نوع قرار داد دغده ی مراحل تولید را نخواهید داشت.

این روزها مدارس به علت افزایش جمعیت دانش آموزان ،برای یافتن موسسه ی تولید پوشاک مناسب که دوختی مطمئن و تحویل سفارشی به موقع داشته باشند، با مشکل موجه بوده، از پایان سال تحصیلی شروع به دادن سفارشات دوخت فرم لباس مدارس میشوند تا قبل از زمان بازگشائی مدارس، بتوانند کلیه دانش آموزان را یک رنگ نموده، لباس فرم مدرسه خود را بر تن دانش آموزان ببینند. موسسه ترویرا سالهاست که در زمینه ی دوخت و تولید روپوش مدارس پسرانه و دخترانه فعالیت دارد و از شما دعوت مینماید برای ثبت سفارش مدارس خود با شماره ی زیر تماس حاصل نمائید.

جهت سفارش دوخت انواع روپوش مدارس دخترانه و همچنین روپوش مدارس پسرانه در طرح ها و رنگ های مختلف با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس : ۰۹۱۰۰۰۱۸۲۲۰ احمدی