پالتو

مانتو سنتی موسسه تولیدی ترویرا پوشاک مدارس لابس مجلسی پیراهن دوختت سارافون مانتو شلوار مدرسه دخترانه روپوش پسرانه
مانتو سنتی
دسامبر 7, 2017
تونیک پوشاک مدارس,تولیدی مانتو شلوار مدرسه روپوش مدارس پسرانه
تونیک
دسامبر 7, 2017

یکی از زیباترین پوشش های زمستانی بانوان پالتو زمستانی و پاییزه است که علاوه بر حفظ پوشش، محافظت در مقابل سردی هوا، پوششی مناسب جهت برف و باران بوده و بادقت در طراحی و رنگ مناسب جزو مجوب ترین  پوشش های فصل سرماست. پالتو زنانه در رنگ هاو طرح و اندازه های متفاوت تولید میشود. پالتو زنانه بلند، پالتو زنانه کوتاه، مدل پالتو زنانه شیک، قیمت تمام شده ی انواع پالتو را از ما بخواهید.

پالتو مردانه معمولا تک رنگ بوده و تزئیناتی چون خز و پوست حیوانات قطبی را بهمراه دارد. آنچنان که مهمترین گزینه در چشم نوازی پالتو برش ماهرانه و دوختی تمیز خواهد بود. این مهم فقط از دستان پ توان برشکار و خیاطان ماهر موسسه خدماتی و تولیدی ترورا بر می آید.

دوخت تمیز بسیار حائز اهمیت است و سبب میشود پالتو در تن به بهترین شکل نمایش داده شود. جنس مناسب جهت گرم نگه داشتن بدن لزوم دارد و رنگ ها روشن و تیره و عموما تک رنگ،رنگهای برگزیده ی این پوشاک زمستانی است.در تولید پالتو جزو پوشش های مجلل در زمستان ، باید از برش حرفه ای استفاده نمود، تا ضخامت پارچه سبب کاهش زیبایی بصری این لباس نشود.

برش و دوخت انواع پالتو، مانتو، مانتو سنتی ، لباس فرم مدارس، لباس مجلسی ، فرم ادای ، لباس کار و… همگی جزو تولیدات موسسه ی خدماتی تولیدی ترورا بوده و این موسسه با کیفیت عالی در زمان مناسب و پابندبه قرارداد، محصولات را ارائه خواهد نمود. موسسه ی ما در تمامی فصول سال پیشتاز در تولید محصولات فصول بعد است و فعالیت خود را سالهاست که شروع نموده و ادامه میدهد.

دقت در دوخت،انظباط کاری،تجهیزات پیشرفته ی کارگاهی همه از خصوصیات تولیدی پالتو ترویرا پوشاک ما بوده، با افتخار به سابقه ی طولانی تولید محصولات پارچه ای آماده ی مشاوره و عقد قرار داد با کلیه عرضه کنندگان پوشاک،ارگانها و سازمانها میباشد.

برای انجام مشاوره و ثبت سفارش میتوانید با شماره ی زیر تماس حاصل نمایید.

 تلفن تماس :  ۰۹۱۰۰۰۱۸۲۲۰

 

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.