موسسه تولیدی ترویرا

موسسه تولیدی ترویرا مجری با تجربه و مهارت بسیار بالا و کاردان در امر تولید پوشاک زنانه بوده و سالها تجربه ی خود را برای مشاوره و آگاهی به عرضه کنندگان بزرگ پوشاک در اختیار میگذارد.

تولیدی مانتو شلوار مدارس در کلیه مقاطع تحصیلی دبستان، راهنمایی، دبیرستان دخترانه و پسرانه با سالها تجربه و دانش تخصصی در خدمت ارائه ی مدل های کار خود میباشد.

تولیدی لباس فرم ادارات، کارخانجات، شرکتها آماده ی عقد قرار داد با مدیران محترم میباشد. موسسه ی تولیدی خدماتی ترویرا با مجهز ترین تجهیزات صنعتی دوخت و برش پارچه دست به تولید انواع لباس فرم نظامی  نیروهای زمینی، هوایی و ارتش و سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی زده و آماده ی عقد قرار داد با عرضه کنندگان عمده ی پوشاک به این ارگانها و مغازه های ارائه کننده ی لباس فرم نظامی  نیز میباشد.

تولیدی پوشاک مدارس ترویرا دست به تولید انوع مختلف تونیک زنانه زده و ده ها مدل شومیز زنانه دخترانه کووتاه و بلند حریر و مجلسی در رنگهای مختلف زده است و توانسته مدلهای فراوانی رابه بازار ارائه نماید.

علاوه بر این ترویرا تولیدی مانتو مجلسی و تولیدی مانتو سنتی نیز بوده و با کیففیت ترین مدلهای مانتو مجلسی سال ۲۰۱۷ را به بازار عرضه مینماید.

ترویرا تولیدی مانتو اسپرت,  مانتو دانشگاهی قابل قبول دانشگاه های کشور بوده و هر ساله هزاران مانتو اسپرت را با رنگها و مدلهای متفاوت وارد بازار و نمایشگاه های سالانه مینماید.

تولیدی پالتو و تولیدی بارانی نیز بوده و شیک ترین و زیباترین تن پوش ها و مانتو را به جامعه ارزانی داشته است.

پیشنهاد ما قبل از سفارش مانتو مجلسی, پالتو ، سارافون ، کت دامن یا فرم اداری و مدارس ، مشاوره با متخصصین با تجربه می باشد ، لذا  قبل از هر گونه تصمیمی با

ما تماس بگیرید.

تلفن همراه : ۰۹۱۰۰۰۱۸۲۲۰ احمدی