مدل مانتو فرم

مدل مانتو مجلسی
مدل مانتو مجلسی
دسامبر 7, 2017
لباس فرم بیمارستانی
لباس فرم بیمارستانی
دسامبر 7, 2017
نمایش همه
مدل مانتو فرم

مدل مانتو فرم برای تمامی شرکتها و ادارات و صنوف مختلف پذیرفته میشود. از آنجا که هر مکانی دارای لباس مخصوص صنف خود میباشد، بجز لباس های اسپرت و دانشجوئی که مصارف و عمومیت بیشتری دارند، برخی صنوف خاص هستند که احتیاج به یکسان سازی لباس کارمندان داشته تا پرستیژ کار خود را حفظ نمایند.

شرکتهای مهم معروف ، رستوران های زنجیره ای، ادارات مختلف بانکی، سیاسی ، نظامی، هتل های زنجیره ای و دفاتر مسافرتی بنام . همگی مدل مانتو فرم تعریف شده و خاص خود را سفارش میدهند. با در نظر گرفتن جنس های مختلف پارچه برای مشاغل مختلف. از کارگری گرفته تا سطح مدیریت.

مدل مانتو فرم, مانتو شلوار اداری , لباس  هر شرکت نشان از هویت آن شرکت داشته، کمکی برای ارائه ی بهتر محصولات و خدمات و نهایتا در نام و آوازه ی آن شرکت دارد.موسسه ی تولیدی و خدماتی ترویرا با تجربه ی خود هموواره همراه عرضه کنندگان مدل مانتو فرم های مختلف بوده و آماده ی همکاری با فروشگاه ها بزرگ عرضه کننده ی لباس فرم شرکتی و ارگانی میباشد.

کیفیت کار ما معرف هویت و تجربه ی ماست. صداقت و وفای به عهد بهنگام تحویل محصولات بر گرفته از کیفیت کار بوده و بهترین معرف کار ما است. موسسه ی تولیدی و خدماتی ترویرا عرضه کننده ی بهترین پوشاک با کیفیت دوخت عالی و برش ماهرانه است و لباس فرم اداری را به نحو احسن تولید نموده، در اختیار فروشندگان عمده ی پوشاک قرار میدهد.

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.