مانتو مجلسی

مانتو اسپرت
مانتو اسپرت
دسامبر 7, 2017
شومیز
شومیز
دسامبر 7, 2017

مانتو مجلسی از زیباترین،ظریف ترین،پرکارترین مانتوها، انوع مجلسی میباشند.از ارچه های نازک حریر گرفته تا پارچه های تکه دوزی شده با خرج کارهای بسیار زیبا، شیک و گران. مووسه خدماتی تولیدی ترورا با سالها تجربه در زمینه ی طراحی و تولید انواع مانتو دست به تولید و دوخت انواع مانتومجلسی زده و  باطراحی و دوخت عالی، همراهی مناسب برای مجالس مختلف هم میهنان تولید مینماید.

ترورا مجهز به دانش طراحی صحیح و دوخت مناسب پارچه، همچنین فنون مختلف برش انواع نقاط مختلف لباس جهت خوش ایستادن لباس در تن، از خصوصیات بارز موسسه ی تولیدی ما بوده که باعث میشود ظریف ترین مانتوهای مجلسی را با دقت بالا در دوخت تولید نماید. تولید مانتو مجلسی شیک از تخصص های ماست وما را صدر نشین تولید کنندگان داخل کشور نموده است.

طرح ها و نقوش سنتی، گلدوزی و مروارید دوزی های سنتی و مدرن ، همگی بخشی از زیبایی کار بوده که بهمراه برش ماهرانه و دوخت تمیز پارچه و دانش ترکیب رنگ ها،زیباترین کارها را بوجود می آورد. موسسه ی تولیدی مانتو مجلسی ترورا با سرعت و دقت در دوخت جزو پیشگامان صنعت تولید پوشاک بوده و با توان تولید بالا در مدت زمان کم، داشتن کارگاگهی مجهز و پیشرفته به تجهیزات دوخت و دوز و اتو و میکاپ بوده ، محصولات را با قیمت مناسب تولید مینماید.ترویرا تولیدی مانتو مجلسی در تهران

سالها تجربه در زمینه ی شناخت و دوخت انواع نخ مناسب هر پارچه، خصوصیات مختلف پارچه از نظر دوام و کیفیت نخ و پارچه،میزان اتو خور بودن پارچه و آب رفتن آن در شستشوها، باعث شده تا مشاوری ماهر در زمینه ی تولیدات پارچه ای و مانتو و لباس فرم اداری و شرکتی به حساب بیاید.قیمت مانتو مجلسی را از ما بخواهید.

جهت سفارش دوخت مانتو مجلسی در طرح ها و رنگ های مختلف با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :  ۰۹۱۲۶۱۷۱۱۵۹

 

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.