مانتو سنتی

روپوش پزشکی
روپوش پزشکی
دسامبر 7, 2017
پالتو
پالتو
دسامبر 7, 2017

تولید مانتو سنتی

سفارش مانتو سنتی

تولیدی مانتو سنتی

سفارش دوخت مانتو سنتی

تولیدی مانتو سنتی در تهران

تولید کننده مانتو سنتی

تولید کنندگان مانتو سنتی

تولیدی مانتو های سنتی

مانتو سنتی هر قوم بنا بر عقاید و فرهنگ آن مرز و بوم تولید میشود، محیط های دارای جنگل همواره از درختان و سبزی بیشتری در رنگها استفاده مینمایند و برشی متفاوت نسبت به نواحی خشک و گرمسیر دارند. رنگهای گرم و خاکی برای پوشاک منطقه های بیابانی استفاده میشود و گل و سر سبزی برای دامنه ی کوه ها و دشتها. این طرح ها به خوبی در صنایع دستی ایران همچون فرش و گلیمم و قالی نیز مشهوداست.

دامنهای پرچین سفید و گل گلی و رنگی برای خطه ی شمال و لباسهای سفید رنگ با چین و برشی ساده تر برای نواحی جنوبی کشور. مانتوها نیز از این قاعده مثتثنی نیستند. برشهای تیز و مربع مانند برای سرزمینهای کویری و لباسهای بلند برای جنوب کشور. طرح های مانتو سنتی هر منطقه با منطقه ی دیگر متفاوت بوده، برخی بسیار سوزن دوزی و ظریف کاری داراست چمون نواحی سیستان و بلوچستان و زابل که قیمت قابل تاملی نیز دارند.

اما طرح ها در منطقه ی تهران از طرح ها و نقوش قدیمی ساده و پر گل قرمز و سبز و آبی و… بر گرفته شده. که خنکی پارچه برای تابستان همیشه مد نظر است و پارچه های دارای تکه های بافته شده برای فصل سرما و زمستان. در این بین لباس فرم مدارس نیز شمال ترکیب رنگهای شناخته شده ی هر منطقه میباشد. لباسهای تونیک و شونیز نیز دارای رنگ و طرح های زیبا ویژه ی هر قوم است. که در انواع قد و اندازه ی مختلف تولید میشود.

تمام ظرافتهای تولیدی پوشاک از سالها قبل ویژگی های زیبایی را پدید آورده که تفاوت ها را قابل قابل درک مینمایند. کار تولید پوشاک ایرانی در تخصص موسسه ی تولیدی و خدماتی ترویرا ست. ما با دانش و مهارت تخصصی خود بهترین مانتو سنتی , مانتو شلوار را به بازار عرضه میداریم. ترویرا با سالها سابقهی دوخت لباسها و مانتو های نمایشگاهی تا به حال محصولات خود را به تمامی نقاط کشور عرضه داشته و با اکثر عرضه کنندگان عمده ی مانتو و پالتو و مدارس کشور قرار داد بسته است .

موسسه خدماتی تولیدی ترویرا با ۲۵ سال سابقه کاری مفید آماده دریافت سفارشات انواع مانتو زنانه مجلسی ، اسپرت ، سنتی ، آماده عقد قرارداد با فروشگاههای معتبر با بهترین قیمت و کیفیت دوخت جهت تولید انبوه میباشد.

شماره تماس جهت گرفتن مشاوره و تعیین وقت با کارشناسان حرفه ای موسسه خدماتی تولیدی ترویرا :تلفن همراه : ۰۹۱۰۰۰۱۸۲۲۰

 

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.