مانتو زنانه مجلسی

جدیدترین مدل مانتو مدارس
جدیدترین مدل مانتو مدارس
دسامبر 7, 2017
مانتو مجلسی و اسپرت
مانتو مجلسی و اسپرت
دسامبر 7, 2017
نمایش همه
مانتو زنانه مجلسی

مانتو زنانه مجلسی به علت کاربیشتری که روی پارچه انجام میگیرد و جنس مرغوب تر پارچه ی آن معمولا از دیگر مانتو ها کمی گرانتر بفروش میرسد. برشهای چشم نواز از پارچه های لطیف حریر و …  با گلدوزی های زیباو تور هایی اغلب مشکی بهمراه پولک دوزیهای ویژه براق و یا سیاه و چند رنگ سورمه ای.

زیبایی و ظرافت در برش و دوخت مانتو زنانه مجلسی بسیار حائز اهمیت است.بعلاوه تکه دوزیها،جنس نخ و پارچه، از یراقی استفاده شود که چشم نواز باشد و با پارچه هماهنگی داشته باشد. یکی از گرانترین نوع مانتوها مانتوی زنانه مجلسی است و به طور نرمال در تمام فصول سال خریدارن از آن استقبال مینمایند. تجربه و مهارت از کارهای مهم و تخصصی این تولیدی بوده و تولبدی ترویرا میتواند همراهی مناسب برای شما جهت گسترش فروش و بازار خریدتان باشد.

ما با سالها تجربه در خدمت تولید کنندگان عمده و عرضه کنندگان مانتو و پوشاک به بازار بوده و حاضر به همکاری و مشایعت در امر تولید هستیم. فروش خوب مدیون تولیدی خوب و مناسب و با کیفیت است. پس آنرا به دست معتمدین این حرفه بسپارید.

تولیدی مانتو زنانه مجلسی در تهران به نام موسسه خدماتی ترویرا سالهاست در عرصه ی دوخت و برش مانتو در بازار مشغول به کار بوده و بهترین مانتو ها را وارد بازار نموده و کارهایش همیشه مورد استقبال قرار گرفته است.

تمیزی دوخت، ظرافت در برش ، بهترین اجرای صحیح کار را از موسسه تولیدی ترورا انتظار داشته باشید. این موسسه برای کل کشور سفارش دوخت می پذیرد.

تلفن همراه جهت سفارش دوخت : ۰۹۱۰۰۰۱۸۲۲۰ احمدی

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.