مانتو اسپرت

تونیک پوشاک مدارس,تولیدی مانتو شلوار مدرسه روپوش مدارس پسرانه
تونیک
دسامبر 7, 2017
مانتو مجلسی
دسامبر 7, 2017
نمایش همه
مانتو اسپرت

مانتو اسپرت از پر کاربرد ترین مانتوهای مورد استفاده بانوان و دختران جوان در عرصه ی جامعه میباشد. انواع مانتوهای اسپرت دانشجوای، مانتوهای اسپرت شیکی هستند که از دانشگاه گرفته تا کار و حتی کوه پیمائی به خاطر نوع پارچه و نحوه ی طراحی و دوخت مناسبشان بسیار مورد استفاده میباشد.

مانتوی اسپرت مانتو ایست که ضمن حفظ حجاب، دامنه ی فعالیتی و حرکتی بانوان را محدود ننموده و راحتی بسیاری برای استفاده در چهار فصل سال را به ارمغان می آورد. دقت در برش، دوخت مناسب، رنگ هایی طبق پسند جامعه همگی باعث شده از این نوع پوشش استفاده ی بسیاری شود.

تنوع مدل ها و طرح و رنگ مانتو اسپرت بسیار زیاد بوده و خانم های جوان را برای خرید آن مشتاق مینماید. مانتو اسرت نخی و تابستانی با حفظ تناسب و زیبایی برش در نقاط کمر و آستینها و ارای طرح های متفاوت زیبا برای یقه و لبه آستین و تکه های کار شده روی خود مانتو ، کمربندو زنجیر و جیب و دکمه های زیبا گاها در مکانهای مجلسی توانسته جای مانتوهای مجلسی را بگیرد. اما بسیاری از مانتو ها نیز شیک و ساده و تک رنگ بوده فقط برشهای ماهرانه و مدل آن،زیبایی مد نظر مصرف کنندگان را تامین مینماید.

موسسه ی تولیدی خدماتی ترورا پیشتاز در صنعت دوخت و تولید مانتو بوده و سالها سابقه ی حضور در نمایشگاه های کشور را دارد. مانتو اسپرت، مانتو دانشجوای شیک ، مانتو مشکی دانشجوای ، مانتوی کلاه دار شیک همگی جزو مانتوهای اسپرت بوده و از کارهای بسیار پرفروش میباشد. مدلهای جدید ۲۰۱۸ بسیار شیک دل از مصرف کنندگان برده و تولید آن در دست تولیدی پر توان ترورا بسیار آسان بوده و در مدت زمان معین تحویل داده خواهد شد. تولیدی مانتو اسپرت ترویرا در تهران واقع شد است.

تمیزی دوخت، ظرافت در برش ، بهترین اجرای صحیح کار را از موسسه تولیدی ترورا انتظار داشته باشید.

جهت سفارش دوخت انواع روپوش مدارس دخترانه در طرح ها و رنگ های مختلف با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :  ۰۹۱۲۶۱۷۱۱۵۹

 

 

 

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.