ماسک تنفسی

ماسک پزشکی ماسک تنفسی خرید ماسک تنفسی خرید اینترنتی ماسک فروش ماسک تنفسی ماسک سه لایه ماسک جراحی ماسک صورت

موسسه تولیدی ترویرا تولید کننده ماسک تنفسی ، ماسک سه لایه ، ماسک پزشکی یا ماسک جراحی تهیه شده از پارچه اسپان اس ام اس ۲۵ گرم. ماسک پرس شده در دمای ۱۴۷ درجه سانتی گراد. برای سفارش خرید اینترنتی یا تلفنی ماسک تنفسی با شماره درج شده تماس بگیرید. سفارش دوخت انواع روپوش مدارس دخترانه و همچنین روپوش مدارس پسرانه در طرح ها و رنگ های مختلف را نیز میپذیرد. جهت سفارش دوخت روپوش پیش دبستانی دخترانه و پسرانه در طرح ها و رنگ های مختلف با تولیدی ما تماس بگیرید.

تلفن تماس : ۰۹۱۰۰۰۱۸۲۲۰ احمدی

خرید ماسک تنفسی

متاسفانه این روزها غیراز آلودگی هوا که به مرور زمان بر کیفیت تنفس انسان تاثیر منفی خواهد گذاشت و عوارض بیشماری را در پی خواهد داشت، از طرفی بروز بیماری هایی مانند کرونا، آنفولانزا و امثال آن باعث شده تا استفاده از ماسک تنفسی جهت جلوگیری از واگیر بیشتر شود.

یکی مهم ترین روشهای پیشگیری از این بیماریها، استفاده از ماسک تنفسی یا ماسک سه لایه آلودگی هوا میباشد. با استفاده از ماسک تنفسی متناسب و با کیفیت بالا، از ابتلا به این بیماریهای تنفسی مصون میمانید. استفاده از ماسک جراحی یا ماسک تنفسی میتواند در مواجهه با افراد بیمار ، از ورود ویروسها به دهان و بینی شما تا حد زیادی جلوگیری شود.

ماسک تنفسی تولید شده توسط ترویرا از پارچه اسپان اس ام اس ۱۲۵ گرم تولید شده و با ماسک هایی که بسیار نازک هستند بسیار متفاوت است. به دلیل نوع پارچه استفاده شده در تولید ماسک، قیمت ماسک تنفسی دارای رنج متفاتی است. برای خرید ماسک تنفسی یا ماسک سه لایه با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید.

ماسک تنفسی سه لایه پزشکی

ماسک‌‌های تنفسی یا ماسک سه لایه پزشکی به منظور جلوگیری از ورود آلودگی به مجاری تنفسی و سلامت افراد استفاده می‌شوند. ماسک سه لایه جراحی، ماسک سه لایه کشدار که بعضی افراد آن را ماسک صورت هم می‌نامند، ابتدایی ترین فیلتر تنفسی در برابر خطرات ناشی از آلاینده و ویروس‌ها به شمار می‌رود. این نوع از ماسک همانطور که از نامش هم مشخص است دارای سه لایه می‌باشد، که معمولا شامل دو لایه اسپان‌باند و یک لایه مِلت بِلون است. همچنین در ساخت ماسک سه لایه پزشکی از پارچه‌های مخصوص پروپیلن استریل استفاده می‌شود.

عمر ماسک پزشکی رابطه مستقیم با زمان قرارگیری آن بر روی صورت فرد دارند. یعنی هر زمان که شما ماسک جراحی را از روی صورت خود برداشتید باید آن را معدوم کنید. با استفاده مجدد از انواع ماسک سه لایه پزشکی تنها به گسترش آلودگی‌ها کمک خواهید کرد. شستشوی ماسک تنفسی که دارای لایه سازنده مِلت بِلون هستند عملا ممکن نیست و با این کار در واقع شما شاکله اصلی تشکیل دهنده ماسک تنفسی را از بین برده‌اید.

اگر به مراکز درمانی مراجعه کرده باشید عموما دیده‌اید که پرسنل آن مجموعه از ماسک سه لایه پزشکی استفاده می‌کنند. دلیل اصلی این موضوع نیز در ارتباط بودن مستقیم این افراد با انواع بیماران عفونی و ویروس‌هاست. از ماسک سه لایه پزشکی تنها در بیمارستان‌ها استفاده نمی‌شود بلکه به دلیل توانایی کم در فیلتر کردن غبار آلات نیز به صورت عموم مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر قیمت مناسب ماسک سه لایه پزشکی، وزن کم این ماسک نیز به میزان محبوبیت‌اش اضافه می‌کند.

ماسک پزشکی ماسک تنفسی خرید ماسک تنفسی خرید اینترنتی ماسک فروش ماسک تنفسی ماسک سه لایه ماسک جراحی صورت