شومیز

مانتو مجلسی
دسامبر 7, 2017
تولید کننده روپوش مدارس دخترانه و پسرانه تولیدی مانتو شلوار ابتدایی راهنمایی دبیرستان
روپوش مدارس
دسامبر 7, 2017

از زیبا ترین و پر کار بردترین لباسها شومیز میباشد، شومیز را میتوان در منزل، مجالس خانوادگی، زیر چادر به هنگام تابستان و در مراسم و جشنهای بزرگتر بر تن نمود. زیبایی، طرح و رنگ، مدل و جنس لطیف این لباس آنرا از پر کاربردترین البسه ها نموده که معمولا بنا بر جنس و مدل آن قیمتهای متفاوتی دارد. دوخت این لباس باید بسیار دقیق انجام شود تا جلوه ی آن بیشتر خود را نمایان نماید. با برش، طرح و مدل و دوخت مناسب در تمام فصول سال شما خواهید توانست آنرا به عنوان محصولی چهار فصل عرضه نمائی.

شرکت ترورا با تکیه بر توان تولید داخلی میتواند بهترین و درجه یک ترین شومیزها را تولید نماید، ازجمله شومیز حریر زنانه انواع ژاکت و طیف گسترده ای از انواع بلوز. که در ایران با نامبردن از شومیز طیف زیبا و بسیار شیکی از این تن پوشها مد نظر میباشد. تولیدی شومیز کوتاه و بلند در طرح ها و رنگهی زیبا همراه عرضه کنندگان پوشاک در سراسر ایران.

امروزه خرید شومیز دخترانه بسیار بیش از پیش رواج یافته و بیشار از شومیز مجلسی استفاده میشود. که از آنها به عنوان شیک ترین بلوزهای مجلسی نام برده میشود. و مقدار زیادی از این دست لباسها از خارج از کشور وارد وطن عزیزمان میشود که این ضربه ی بزرگی به چرخه ی تولید داخلی میزند و باعث تعطیلی و ورشکستگی کارگاه های تولیدی کوچک میشود.

خرید شومیز دخترانه رواج بسیاری در بین خانواده ها و دختران جوان پیدا کرده مطمئنا با سفارش این محصول در اسرع وقت خواهید توانست با صرف مبلغی مناسب تر به سود مورد نظر دست پیدا کنید و به ایجاد کار از تولید نخ و پارچه گرفته تا فروش توسط فروشندگان و بازاریان کمک خواهد نمود و دیگر دقدقه ی ضرر و زیان واردات کالا به داخل کشور را متحمل نخواهید شد.

ترویرا تولیدی شومیز زنانه در تهران است که یکی از پیشگامان این امر میباشد و میتواند شما را از تجارب خود در زمینه ی طراحی و دوخت آگاه نماید. این شرکت دارای کادر فنی و مجرب است که میتواند با انجام کاری شیک و طراحی استاندارد به راحتی رضایت تمام مشتریان را کسب نماید.

تعرفه طراحی لباس در شرکت ما بسیار منصفانه بوده و از کیفیت خوبی  برخوردار است. تولیدی ما دارای مناسب ترین لیست قیمت اجرت دوخت لباس زنانه است و میتوانید با کمی تحقیق به این نقطه برسید که با تماس با ما برای سفارش تولیدات خود خدمتی مناسب در قبال هزینه ای که میکنید دریافت خواهید نمود.

برای مشاوره میتوانید با شماره های ما در تماس باشید.

 

 

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.