روپوش پیش دبستانی

هرساله مهدها برای تغییر و تنوع پوشش فرزندان نو آموز، دست به سفارش طرح های جدید با ترکیب رنگهای زیبا برای روپوش پیش دبستانی میزنند. این سفارش علاوه بر در بر گرفتن طرح های کودکانه و برش های زیبا ، شامل رنگهای شاد ی میباشد که با حفظ روحیه ی کوکان، چرک تاب نبوده و کمتر جای خودکارو مداد و آبرنگها و لکه های غذای بر جامانده از وعده های صبحانه و نهار و میان وعده را به چشم آورده، و یا به راحتی با آب و مواد شوینده ی ساده و بدون نیاز به انواع سفید کننده ها، قابلیت پاک شدن را داشته باشند.

با توجه به رواج رنگ صورتی برای لباسهای دخترانه باید این را در نظر گرفت که این رنگ برای مکانهای پیش دبستانی و مهد مادران را به دردسر زیادی خواهد اندخت، زیرا بسیار سریع لکه های چای و غذا و دیگر خوراکیها را جذب نموده، خانواده ها برای شستشوی این رنگها ناگزیر ب استفده از انواع شوینده های قوی شده و با هر بار شستشو از کیفیت پارچه کاسته شده و در میانه ی راه مجدد مجبور به سفارش و خرید لباسی نو برای کودکانشان خواهند بود.

موسسه ی تولیدی ترویرا ضمن مشاوره در تهیه ی رنگهای مناسب، به شما کمک مینماید تا  با انتخاب بهترین مدل روپوش پیش دبستانی دخترانه و پسرانه , روپوش مدارس راهنمایی نمائید. موسسه ی تولیدی ترویرا با سالها تجربه و دانش در زمینه ی بافت پارچه، در نظر داشتن جنس و ضخامت مناسب برای تولید پوشاک سطوح پیش دبستانی بهترین ها را به شما پیشنهاد میدهد.

ما با سابقه ای طولانی به طراحی و تولید لباس فرم مهد کودکهای تهران پرداخته و در اسرع وقت سفارشات را تحویل مینمئیم. کیفیت دوخت عالی، مشاوره در استفاده از نخ مناسب و با کیفیت و بکارگیری خرج کارهای مناسب از ریز کاریهای تولیدی ما میباشد. پارچه ی مناسب باید دارای بافتی میانه با ضخامتی مناسب باشد که در هوای سرد و گرم بهترین کارائی را داشته باشد و جاذب عرق بدن کودکان نیز باشد.

مدل مقنعه پیش دبستانی در طرح های متفاوت طراحی میشود و در اندازه های کوتاه،متوسط و بلند برای نوگلان عرصه ی آموزش تولید میشود.استفاده ی آسان و راحت چنانچه باعث دلزدگی کودکان دخترنشودنکته ای حائز اهمیت در طراحی و تولید مقنعه ی پیش دبستانی میباشد. ما با در اختیار داشتن کادری مجرب ، تجهیزاتی پیشرفته، و بکارگیری دانش روز در تولید پوشاک بهترین ،زیباترین و باکیفیت ترین روپوش مدارس دخترانه و پسرانه را تولید مینمائیم.

موسسه تولیدی ترویرا سفارش دوخت انواع روپوش مدارس دخترانه و همچنین روپوش مدارس پسرانه در طرح ها و رنگ های مختلف را نیز میپذیرد.

جهت سفارش دوخت روپوش پیش دبستانی دخترانه و پسرانه در طرح ها و رنگ های مختلف با تولیدی ما تماس بگیرید.

تلفن تماس : ۰۹۱۰۰۰۱۸۲۲۰ احمدی