شومیز
شومیز
دسامبر 7, 2017
مدل مانتو اسپرت
مدل مانتو اسپرت
دسامبر 7, 2017

مدیران محترم مدارس ، موسسه تولیدی خدماتی ترویرا با بکارگیری کادر مجرب و تجهیزات و امکانات مدرن روز برآن است ، کلیه سفارشات طراحی ، برش و دوخت یونیفرم مدارس دخترانه و پسرانه در تهران و شهرستان را با کیفیت عالی و قیمت قابل قبول در کوتاه ترین زمان ارائه دهد. جدیدترین مدل های روز روپوش مدارس را در این وبسایت ببینید.

برای دوخت لباس فرم مدارس همانند لباس فرم اداری از هر پارچه ای نمیتوان استفاده نمود. مهمترین مشکلات روپوش مدارس ، آب رفتن پارچه و پارگی دوخت آن میباشد. ما با استفاده از تجربه در زمینه دوخت انواع لباس مدارس و آشنایی با تمام پارچه های موجود در بازار ، بهترین پارچه را به شما پیشنهاد میکنیم. تا با طرح و رنگ بندی مد نظر شما مدیران عزیز ، لباس با کیفیتی را به دانش آموزان ارائه دهید تا در طول سال تحصیلی در خصوص لباس فرم مدارس  با مشکل مواجه نشوند. توجه داشته باشید استفاده از خرج کار و نخ بی کیفیت ، لطمه زیادی به نتیجه کار خواهد زد.

پارچه هایی که در بافت آن از درصد پلاستیک بالایی استفاده شده باشد ، برای پوست دانش آموزان مضر بوده و گاها دچار حساسیت و حتی بیماری میشود. روپوش مدارس که ۹ ماه پوشیده میشود باید از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشد. زیپ ، دکمه ، نخ و لایی چسب باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. با توجه به کیفیت پایین خرج کار موجود در بازار ، عدم آگاهی و شناخت در موقع خرید خرج کار میتواند نتیجه خوبی بهمراه نداشته باشد و یونیفرم مدرسه تولید شده بی کیفیت باشد.

در خصوص قیمت تولید یونیفرم مدارس دخترانه و پسرانه یا روپوش مدارس, مانتو شلوار بعد از رای زنی با مدیران محترم با در نظر گرفتن تمامی شرایط ، سفارش شما عزیزان با پایین ترین قیمت معقول در مدت زمان مورد نظر شما و با کیفیت ایده آل و دلخواه شما آماده میشود.

پیشنهاد میکنیم قبل از هرگونه اقدام ، جهت مشاوره و دیدن نمونه کار های ما از طریق تلفن های درج شده در سایت و یا با ارسال پیغام با آیدی تلگرام ما تماس بگیرید.

جهت سفارش دوخت انواع روپوش مدارس دخترانه و همچنین روپوش مدارس پسرانه در طرح ها و رنگ های مختلف با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس : ۰۹۱۰۰۰۱۸۲۲۰ احمدی

برای انجام مشاوره و ثبت سفارش میتوانید با شماره ی زیر تماس حاصل نمایید.

 

تولید کننده روپوش مدارس

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.