روپوش مدارس راهنمایی

روپوش مدارس راهنمایی دخترانه  و پسرانه با زیباترین طرح ها و مدل ها تولید میشوند تا به روحیه ی حساس دانش آموزان این مقطع لطمه وارد نشده، ضمن حفظ حجاب و عفاف ، کیفیت، زیبایی، مقاومت در برابر سرما و گرما و سائیدگی ها ی حاصل از برخورد با سطوح میز و صندلی و فعالیت ورزشی بهترین پوشش برای یک دوره ی تحصیلی باشد.

مدل لباس فرم مدرسه راهنمایی دخترانه براحتی میتواند با افزودن دکمه هایی در سردست از رنگهای مختلف زیباتر جلوه نماید. رنگ آمیزی لباس ها و پوشش ها که برگرفته از فرهنگ و هنر هر منطقه است در سراسر ایران زمین متفاوت بوده، برش هایی بیانگر حس و حال مردم هر منطقه در مناطق جیب و یقه و کناره های مانتو تفاوت چشمگیری با  روپوش مدارس راهنمایی دخترانه  در دیگر نقاط کشور ایجاد خواهد نمود.

موسسه ی تولیدی ترورا با سالها سابقه در امر تولید پوشاک مدارس بهترین مدل روپوش مدارس پسرانه را با کیفیت دوخت عالی و بسیار تمیز و مناسب ارائه مینماید. روپوش مدارس راهنمایی دارای کیفیت دوختی مناسب را ارئه میدهد. از آنجا گه پوشیدن لباس فرم در مدارس اجباری است پیدا کردن تولیدکنندگان انبوه پوشاک که بتوانند در زمان مناسب،باکیفیت خوب ،قیمت خوب کار را به شما تحویل دهند راحت نبوده و پیشنهاد ما استفاده از خدمات موسسه ی ترویرا میباشد.

موسسه ی خدماتی تولیدی ترورا دارای مجهز ترین کارگاه دوخت و تهیه روپوش مدارس راهنمایی بوده ، با کادری مجرب در زمان تعیین شده کلیه ی پوشاک مورد نیاز را به شما تحویل خواهد داد. این موسسه با سابقه در امر تولید لباس فرم مدارس دخترانه تهران بوده و آمادگی خود را برای تولید انبوده پوشاک مدارس کل کشور اعلام مینماید.

ارائه ی طرح های مختلف و پیشنهاد رنگهای مناسب هر مقطع ، رایزنی با مدیران مدارس در تولید پوشاک روپو ش مدارس راهنمایی دخترانه و پسرانه راهنمایی داشته و با حفظ طرح های سفارش داده شده مدیران مقاطع مختلف تحصیلی ، دست به تولید پوشاک باکیفیت زده، در راس زمان مقرر آن را تحویل مینماید.

جهت سفارش دوخت انواع روپوش مدارس دخترانه و همچنین روپوش مدارس پسرانه در طرح ها و رنگ های مختلف با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس : ۰۹۱۰۰۰۱۸۲۲۰ احمدی

برای انجام مشاوره و ثبت سفارش میتوانید با شماره ی زیر تماس حاصل نمایید.