تونیک

پالتو
پالتو
دسامبر 7, 2017
مانتو اسپرت
مانتو اسپرت
دسامبر 7, 2017

تونیک نوعی لباس بلند و کمی ازاد است که در ایران پوششی مناسب و بسیار پر مصرف است.با آمدن سال جدید، روزهای بهاری و هوای گرم تابستان را پیش رو خواهیم داشت. یکی از پر استفاده ترین لباسهای این فصوول تونیک زنانه و تونیک دخترانه است. انواع مدل تونیک زنانه با آستینهای بلند تابستانی از جنس حریر خنکی را میهمان تن بانوان نموده، به آنها اجازه میدهد در میهمانیهای خانگی و نیمه رسمی به زیبایی بدرخشند و سبکی و راحتی این تن پوش آسایش را میهمان استفاده کنندگان مینماید

موسسه خدماتی تولیدی ترورا با داشتن سالها سابقه در تولید انواع تونیک حریر زنانه و تونیک دخترانه مجلسی جدید ،دانشی غنی در امر تولید تونیک داشته و تجهیزات کاملی برای دوخت و تهیه ی سفارشات عمده عرضه کنندگان این محصول به سراسر کشور داشته،بعلاوه سابقه ای غنی در امر تولید تونیک های صادراتی نیز داراست.

تونیک پوششی سبک است که ظرافت دوخت در آن حائز اهمیت بوده و اجرای طراحی مدل های زیبا در دستان کارکنان پر توان تولیدی ترورا به راحتی صورت میپذیرد. تونیک های نخی ، تونیک حریر، تونیک مجلسی ،تونیک های بلند ،تونیک مجلسی زنانه و دخترانه از انواع مختلف تونیک هستند.

تونیک های کوتاه و بلند زنانه و دخترانه بسیار پر فروش و پر استفاده است. اما دقت در دوخت این لباس و همچنین ظرافت در برش پارچه های لطیف آن و انتخاب نوع نخ مناسب پارچه های تونیک تخصصی ویژه میطلبد که موسسه خدماتی تولیدی ترورا به آسانی با تکیه بر مهارت و توانمندیهای خود، براحتی زیباترین کارها را ارائه میدهد.

تولید انبوه و حجم بالای ارائه ی کار، در زمان مناسب و تعیین شده، صداقت،وجدان کاری، هماهنگی بین کارفرما و تولیدی از ویژگی های تولیدی ترورا بوده و باعث شده کارفرمایانی قدیمی از سالهای دور با خود بهمراه داشته باشد. انتخاب دقیق و بجای لبه آستین، یراق یقه و پایین دامن تونیک به ظرافت و زیبائی آن اضافه میکند.

انواع پاپیونها و کراواتها، به کاربردن رنگهای متضاد و دکمه های تزئینی و پلیسه های زیبا همگی در اجرای زیباتر تونیک ها تاثیری چند برابر داشته، در میزان فروش کار بسیار حائز اهمیت میباشد.پس شما میتوانید با سفارش کار ها و تولیدات خود به موسسه ی ما بزرگترین عرضه کننده ی تونیک در بازار کشور باشی. موسسه خدماتی تولیدی ترورا با اجرای شیک ترین مدل تونیک اسپرت دخترانه سالهاست پیشگام در امر تولید این پوش بوده، بسیار قوی در عرصه ی تولید حضور دارد.

جهت سفارش دوخت انواع تونیک در طرح ها و رنگ های مختلف با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :  ۰۹۱۲۶۱۷۱۱۵۹

 

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.